Adrasan nerede nasıl gidilir

Adrasan nerede nasıl gidilir? Adrasan nereye bağlı?  Otobüs ya da minibüs ne ile gidilir? hepsinin cevabı burada.

Adrasan’ın Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı Kemer’i geçince harika bir sahilde yer alan doğal bir tatil yöresidir. Antalya’ya uzaklığı 95 km dir ve yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla Adrasan’a gidiliyor.

adrasan-tatil

Adrasan’a kendi arabanızla geliyorsanız

Antalya’dan Kemer istikametine gidiyorsunuz, Kemer’den sonra Olimpos sapağını geçtikten sonra yolun solunda Adrasan tabelasını görüyorsunuz. Bu sapaktan 8 km aşağı indiğinizde sağa Adrasan tabelasını takip ederek devam ettikten sonra karşılaşacağınız çınar ağacı ve camiden sola dönerek dere kenarından kısa bir süre yol almanız Yavuz motele ulaşmanız için yeterli oluyor.

Adrasan’a otobüs ile geliyorsanız

Büyük şehirlerden direk Kumluca  ya da Finike otobüsüne bilet alırsanız ulaşım çok kolay oluyor. Adrasan sapağında otobüsle inip ordan minibüs ya da taksiye binerek 10 dakikada Adrasan’a ulaşabilirsiniz.
Antalya merkeze bilet aldıysanız o zaman Antalya otogarında indiğinizde hemen yandaki binada ilçeler terminalinde Kumluca ve Adrasan’a giden Çiçek tur arabaları var. Yazın günde 4 kez Adrasan’a servisi vardır. Kışın günde 1 kez gidiş dönüş servisi vardır.  Çiçek tur ile Adrasan’a geldiğinizde Yavuz pansiyonda ineceğinizi söylemeniz yeterli, servis şoförü sizi hemen kapının önünde indirecektir.

Bu saatleri yakalayamadığınızda ise Adrasan yol sapağından geçen arabalara bindiğinizde Adrasan sapağında iniyorsunuz. Adrasan yol sapağına 1 saat aralıklarla gelen Adrasan tur minibüsüne veya orda bekleyen taksiye binerek Adrasan sahilde bulunan motelimize ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimizi havaalanı veya Antalya’da otogardan özel servis ile alma imkanımızda mevcuttur. Özel servis isterseniz lütfen bize bildiriniz size yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir