Adrasan Yavuz Motel

Yavuz motel Adrasan’da hizmet veren bir aile işletmesidir. Motelimiz ve bungalovlarımız Toros’lara sırtını dayamış Antalya’nın batısında doğal güzelliğin büyüsü bozulmamış yeşil ve mavinin buluştuğu şirin kasaba olan Adrasan koyunda bulunmaktadır.

Baştan söyleyelim bizde tatil yapmak çok ucuz 😉

Ağacın doğallığını ve konforunu Yavuz motelde yaşayabilirsiniz. Baştan aşağı yenilenen tesisimizde 1. sınıf ahşap kullanılarak ilave edilen üst katımızda 12 yeni oda-36 yatak kapasitesi eklenmiştir. Betonarme olan giriş katımızda ise 8 oda-24 yatak kapasitesi vardır.
Ayrıca bungalov keyfini yaşamak isteyenlerede 4 bungalov-14 yatak kapasitesi ile de hizmet veriyoruz.
Sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerimizi çok beğeneceksiniz. Her akşam 5 çayı ikramımızdır.
Günün her anı sıkılmış meyve suları ve doğaya özgü şifalı çayları ile hizmetinizdedir.

Yaylalardan toplanan bitki çayları, Türk kahvesi, çay ve her çeşit soğuk alkolsüz içeceklerinizi verandada zevkle yudumlayacak ve keyifli sohbetler yapacaksınız.

Mutfağımızda her çeşit Türk yemekleri ve yöremize özgü köy yemekleri, yemeklerde kullanılan her çeşit sebze hormonsuz ve natüreldir.

Adrasan tatili Yavuz motelde yaşanır

Ailemizin işlettiği motelimize gelen misafirlerimiz burada sıcak bir aile ortamı bulup ömür boyu sürecek sıkı dostluklar edinirler.
Akdeniz’e özgü her çeşit balık türleri ve her çeşit ızgara türleri taze olarak sofranıza geldiğinde afiyetle yersiniz. Sabah kahvaltısını istediğiniz saatte yapabilirsiniz..

İster motel odalarımızda ister bungalovlarımızda konaklama keyfini yaşayabilirsiniz.

Klimalı tertemiz bungalov odalarında ve 1. sınıf ahşaptan yapılmış odalarımızda konaklamaktan ayrı bir keyif alacaksınız.

OTELİMİZİN GİRİŞ KATINDAKİ ODALARIMIZ

OTELİMİZİN 2.KATINDAKİ AHŞAP ODALARIMIZ

BAHÇEMİZDEN GÖRÜNTÜLER

Motelimizin odalarında 12 adet çift kişilik yatak bulunmakta, odalarımızın tamamı klimalı isteğe bağlı olarak çocuklarınız için ekstradan yatak ilave edilir.

İsterseniz tekne turları ile Sazak Koyu, Ceneviz Koyu, Sulu Ada, Korsan Koyu gibi Akdeniz’in en güzel koylarını görerek tertemiz serin denizinde yüzebilir harika bir gün geçirebilirsiniz.
Adrasan çevresindeki Olimpos (Olympos) Çıralı Yanartaş, Phaselis gibi tarihi yerlere günübirlik geziler yapabilirsiniz.

Sizi Yavuz motelde Adrasan’a güzel bir tatile bekliyoruz…

Adrasan Yavuz Motel” üzerine 3 yorum

  1. Çok samimi bir ortamı var.ÜNAL BEYLER VE Müsafirleri tam bir aile ortamı oluşturuyorlar.Huzurlu bir tatil için mükemmel bir yer.ADANADA OLMAMIZ DEZAVANTAJ.

  2. Alanya’dan Bodrum’a kadar her sahili gezmiş biri olarak Adrasanın sürekli müdavimlerinden oldum Antalya’da yaşıyorum her hafta sonunu geçirmek istediğim huzur veren bir yer oldu bana ilgisiyle hoşgörüsüyle sevgileriyle Adrasanı sevdiren Yavuz motel ailesine çok teşekkür ederim. Yavuz motel Adrasanla bütünleşmiş aile sıcaklığını yaşatan ikinci evim gibi oldu. Bunun için Ünal yavuz ve eşine teşekkür ederim. Muhtemelen bu hafta sonuda oradayım.Adrasana gidip Yavuz motelde konaklamamak olmaz. Herkese tavsiye ederim. Sağlıcakla kalın. Ünal abi tavlada yine dondurmanı yiyeceğim geldiğimde 😉 Allah hayırlı müşteriler versin. Kolay gelsin .

  3. Otel sahipleri müşteri ile çok ilgili, kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz sağolsunlar.
    Konumu iyi plaja birkaç dakika yürüyüşle ulaşabiliyorsun. Güzel bir yermiş bayıldım dogrusu
    Ünal bey artık her sene burdayız. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir